تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

قوانین حمل و نقل فروشگاه اینترنتی تابراحتی

ارسال تابراحتی به سراسر کشور توسط باربری مطمئن وطن بار در سراسر کشور صورت میگیرد. تمامی قطعات در سلفون حبابدار قرار میگیرد ، قطعات پایه و علمک و سبد بصورت جداگانه بسته بندی و ارسال میشود. تشک و کوسن در سبد بصورت جداگانه قرار می گیرد .

خدمات حمل و تحویل تمامی خرید های تابراحتی، صندلی ریلکسی به صورت کاملا رایگان در سطح شهر تهران انجام میشود.

در صورت حمل تمامی کالا های خریداری شده با آسانسور هزینه طبقات دریافت نمی شود این بند فقط شامل حمل و نقل تهران می باشد.

هزینه حمل و نقل در شهرستان ها در زمان ارسال با باربری هماهنگ می گردد و هزینه کارگری و طبقات و … برای شهرستان ها با توافق مشتری و باربری شهر خریدار می باشد.

به اطلاع می رساند،جهت تحویل تمامی محصولات به سراسر شهرهای ایران و استانهای دور از تهران هزینه حمل تابراحتی از بهای تمام شده محصولات خریداری شده، در راستای بهبود و شفاف سازی مخارج حمل و نقل، فروشگاه تابراحتی برای تمام محصولات هزینه حمل را بصورت جداگانه و تحت عنوان مشخص در کنار منو سفارش درج نموده است.

این مبالغ بصورت پیش فرض بوده و غیر قطعی می باشند و در صورت کمتر شدن هزینه ارسال، مابه التفاوت هزینه حمل به شما عودت می گردد.

بدین صورت که اگر شما در استان یزد زندگی می نمایید و تقاضای ارسال و دریافت محصولی را در همان استان دارید، اگر هزینه حمل آن محصول مبلغ ۳۵۰۰۰ تومان برای شهرستان در سایت درج شده باشد، و مجموع هزینه ای که فروشگاه برای ارسال محصول شما پرداخت نموده، بفرض ۳۰۰۰۰ تومان باشد، مبلغ ۵۰۰۰ تومان باقی مانده، متعلق به شما بوده و عودت خواهد شد.

     حمل و نقل تابراحتی در تهران:

حمل محصولات در تهران تا درب ساختمان / مجتمع مشتریان به عهده فروشگاه تابراحتی می باشد و بالا بردن محصولات بر عهده خود مشتریان می باشد.

     حمل و نقل تابراحتی در شهرستان:

۱- ارسال به شرکت باربری وطن بار و تحویل از باربری شهر خود با هماهنگی مجموعه
۲- ارسال به صورت رو باری و تحویل درب ساختمان / مجتمع در شهرستان بصورت سفارشی

مجموعه فروشگاه تابراحتی مفتخر است از زمان خرید تا تحویل کالا،محصولتان را موجب توجه و اهمیت خود قرار داده تا بیش از پیش همراهی و دلگرمی شما را با خود داشته باشد .

 

 

برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت

This site is protected by wp-copyrightpro.com